x تبلیغات
نویسنده

نرم افزار سانترال اوج چیست؟

 دفاتر امروز از یک سیستم مخابراتی معمولی به سیستم های IP انعطاف پذیر و کم هزینه منتقل می شوند و رشد سریع کاربری زمین و جهانی سازی IP می تواند از مزایای کامل استفاده کرده و یک سیستم کامل ارتباط از راه دور IP از KKS-TDE بسازد. / NCP ها که کاملاً با سیستم های ارتباطی جدید سازگار هستند. KKS-TDE / NCP پیشرفته ترین عملکرد را ارائه می دهد که باعث افزایش عملکرد و کاهش هزینه های ارتباطی می شود.

 
این سری دارای ویژگی های عملکرد بالا و سهولت استفاده از جمله عملکرد بی سیم ، پست صوتی و CIT است. سیستم IP-PBX پاناسونیک یک بستر مقیاس پذیر و ساده برای کسب و کارهایی که قصد دارند سیستم فعلی خود را به یک سیستم IP کامل و سازگار با مشاغل مختلف ارائه دهند ، ارائه می دهد. این مدل ها از خطوط مخابراتی منظم پشتیبانی می کنند ، بنابراین مبادلات IP را قادر می سازد تا به خطوط مخابراتی معمولی مانند ISDN و خطوط آنالوگ متصل شوند. با توجه به محیط کلر ، ممکن است تغییر خط معمول ارتباط از راه دور موجود به یک سیستم کاملاً IP به دلیل محدودیت زمان و محدودیت هزینه دشوار باشد ، اما سیستم های KKS-TDE100 / 200/600 انصافاً این نیاز را برآورده می کنند. در سری فعلی TDA ، سیستم جدید را می توان به راحتی از طریق برد اصلی ساخت. اما در سری KKS-TDE100 / 200/600 ، یک راه حل مناسب برای شرکت هایی وجود دارد که می خواهند هنگام استفاده از شبکه مخابراتی فعلی به آرامی به سیستم IP روی بیاورند.
 
از جمله ویژگی های واحد کنترل سری Panasonic TDE ، لیست زیر است:
 
شبکه های چند مکانه برای ارتباطات یکپارچه
شبکه های SIP
PBKS تحت شبکه IP
سازگاری کامل با IP
 
سهولت نصب
پشتیبانی کامل از عملکردهای TDA
 
هزینه های تماس را کاهش دهید
 
سهولت ارتباط
 
آنتن های سلولی IP
 
عملکرد تیم / گروه
 
و غیره.
 

دستگیری ۶۳۸ قاپ زن طی ۴۸ ساعت

 سردار محمد قنبری رئیس پلیس آگاهی ناجا در گفت‌وگوی تلویزیونی درباره جزئیات و نتایج طرح مبارزه با سرقت وسائط نقلیه در ۲۳ استان اظهار کرد: در پلیس آگاهی با توجه به جغرافیای نیاز طرح‌های هدفمندی را انجام می‌دهیم تا بتوانیم به صورت اصولی با سارقان مبارزه کنیم.

وی با اشاره به اینکه به همین منظور دو طرح را در دستور کار قرار دادیم، افزود: یک طرح مبارزه با سرقت‌های خشن بود که در ۲۴ استان با هدف شناسایی و دستگیری سارقان این جرائم بود و اموال مسروقه را کشف و به مالباختگان عودت کردیم.

سردار قنبری با بیان اینکه ظرف ۴۸ ساعت در اجرای این طرح هزار و ۲۲۳ فقره سرقت خشن شناسایی شد، ادامه داد: ۶۳۸ قاپ زنی، ۱۶۱ سرقت احشام، ۴۲۴ اذیت و آزار شناسایی شد و سارقان را دستگیر و اموال مکشوفه را به مالباختگان تحویل دادیم.

آموزه‌های اسلام ما را از سند ۲۰۳۰ بی‌نیاز می‌کند

 توجه به مراکز علمی و دانشگاهی از جمله موارد مورد اعتنای حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در دوره تحولی قوه قضاییه است و بر همین اساس در سازمان بازرسی کل کشور نیز نگاه ویژه‌ای به این حوزه برای همکاری، تعامل و پیگیری تکالیف بر عهده این وزارتخانه داریم و همواره رویکرد ما، پیگیری برای حل مشکلات، شناسایی و رفع آسیب‌هاست.

عضو شورای عالی قوه قضاییه با بیان اینکه قرار بود با ایجاد مرکز ملی مهارت، «دانشگاه جامع علمی و کاربردی» و «مراکز فنی و حرفه‌ای» ادغام شوند، گفت: یکی از نیاز‌های جدی امروز کشور، موضوع مهارت است. تعداد قابل توجهی فارغ‎التحصیل به خصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی داریم، اما بعضا به علت فقدان مهارت و با وجود زمینه‌های مختلف اشتغال، نمی‌‎توان از آن‌ها استفاده کرد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور افزود: عنوان دانشگاه جامع علمی و کاربردی، بسیار کامل و مناسب است، اما در عمل به هدف تاسیس دانشگاه نرسید و بعضا به مرکز ارائه مدرک تبدیل شده و نیازمند افزودن مهارت در این بخش هستیم.

حجت الاسلام و المسلمین درویشیان با اشاره به مستثنی شدن موسسات علمی از قوانین عمومی در ماده یک قانون احکام دائمی به دلیل اهمیت و تسریع در امور علمی و دانشگاهی تاکید کرد: این موضوع نباید موجب شود مصوبات هیئت امنا خلاف قوانین و مقررات عمومی باشد؛ متاسفانه تعدادی از مصوبات خلاف قانون بود که در دیوان عدالت اداری ابطال شد.

وی تصریح کرد: آسیب‌هایی در مصوبات هیئت امنای دانشگاه‌ها وجود دارد که بعضا جزیره‌ای و محلی تصمیم‌گیری می‌شود و گاهی نیز شاهد هستیم در جهت تامین منافع برخی افراد، تصمیماتی اتخاذ شده که لازم است آسیب‎های این حوزه را رفع کرد.

رییس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به تکثر و تعدد انواع دانشگاه‌ها گفت: تعدد و این حجم از دانشگاه‌ها و واحد‌های آموزشی که بعضا از کمترین شاخص‌های استاندارد نیز برخوردار نیستند، یک آسیب است و باید در این مسئله تجدید نظر صورت بگیرد.

عضو شورای عالی قوه قضاییه اظهار کزد اینکه از ظرفیت اعضای هیئت علمی بیشتر استفاده شود، آن‌ها از قانون تصدی بیش از یک شغل مستثنی شده‌اند، اما این مسئله بدین معنی نیست که برخی از آن‌ها سه و یا بعضاْ چهار شغل داشته باشند. مگر یک فرد چقدر وقت دارد که تا بتواند برای هر سه، چهار مسئولیت وقت لازم را اختصاص بدهد؟

وی با تاکید بر کاربردی بودن تحقیقات و پژوهش‌ها اظهار داشت: پژوهش‌ها باید به گونه‌ای باشد که مشکلی از مشکلات کشور را برطرف کند. ما در حوزه‌های کشاورزی، صنعتی و خدماتی با مشکلاتی مواجه هستیم و همان طور که مقام معظم رهبری فرموده‎اند باید فاصله صنعت و دانشگاه کم باشد تا برای حل نیاز‌ها و موانع به پژوهش‌های دانشگاهی مراجعه شود، نه اینکه به تعداد مقالات در مجلات خارجی و یا داخلی دلخوش باشیم و توجه نداشته باشیم که آیا این پژوهش‎ها کاربردی برای ما دارد یا خیر.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تصریح کرد: نقشه جامع علمی کشور نیز مورد تاکید رهبری معظم انقلاب است و ما انتظار داریم بیشتر پیگیری شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین درویشیان اقدامات حوزه وزارت علوم در راه‌اندازی سامانه استعلام مدارک تحصیلی و پایگاه جامع مدارک تحصیلی را از جمله اقدامات خوب برشمرد و افزود: اگر برای تکمیل داده‌های این سامانه‌ها با کاستی‌هایی روبرو هستید، حتما پیگیری خواهیم کرد.

منصور غلامی نیز درخصوص وضعیت تولید علم در کشور، سوق دادن امور پژوهشی به مسائل کاربردی، ساماندهی آموزش عالی، ساماندهی دانشگاه‌های متعدد، استفاده از ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، مراکز رشد در دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری ارائه کرد.

در این دیدار حجت‌الاسلام عرب‌انصاری سرپرست معاونت نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی و غلامرضا خدادادی بازرس کل امور آموزشی و پژوهشی سازمان بازرسی کل کشور عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر و علی خاکی صدیق معاون آموزشی این وزاتخانه نیز حضور داشتند.

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد